LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Jam paksa e zhgënjyer nga ty”/ Sheila tregon se është prekur nga komentet e Monikës

2 Nëntor 2021, 20:52, Lifestyle CNA

Sheila Haxhiraj është një nga banoret, e cila e eleminua nga gara të premten e kaluar.

Pas daljes nga Big Brother, Sheila është shprehur se është ndjerë paksa e zhgënjyer nga Monika.

Sonte në një përballje me Monikën, ka thënë se brenda në shtëpi e ka parë me sytë e nënës, dhe si kanë pëlqyer aspak ato që ajo ka thënë për të në momentet që Monika nuk ka qenë mirë emocionalisht.

Nga ana tjetër edhe Paloma, ka pranuar se ka ndierë një lloj zhgënjimi nga Monika pasi është penduar se ka folur shumë me të./ CNA.al

Lajmet e fundit nga