LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Përfundon garën në Big Brother/ Sabiani, i eleminuari i radhës

2 Nëntor 2021, 21:33, Lifestyle CNA

Këngëtari Sabian Medini është i eleminuari i radhës nga Big Brother. Gara për këngëtarin ka përfunduar.

Pas pak pritet të shohet se nëse në goglën e tij do të ketë biletën e kthimit.

Kujtojmë se dy herë radhazi të gjithë banorët kanë shkuar në eleminim. Dy të eleminuarat e të premtes së shkuar ishin Sheila Haxhiraj dhe Paloma./ CNA.al

Lajmet e fundit nga