LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO-Më në fund paqe?/ Donaldi përqafohet me Monikën

3 Nëntor 2021, 15:09, Lifestyle CNA
FOTO-Më në fund paqe?/ Donaldi përqafohet me Monikën

Që prej fillimit të ?Big Brother Vip? mes dy banorëve, Donaldit dhe Monikës ka pasur shumë hatërmbetje dhe debate të ashpra.

Kujtojmë rastin kur ajo dhe Fifi bënë lojën sikur ishin zënë për të provokuar banorët.

Ky gjest u kritikua shumë nga ana e Donaldit dhe i tha Monikës se kurrë nuk e priste këtë veprim nga ana e saj.

Edhe gjatë përballjeve të ndryshmë dyshja gjithmonë ka shfaqur mosdakortësi.

Por si duket aq zgjati. Donaldi i është afruar Monikës dhe madje janë përqafuar bashkë. Ky gjest është mirëpritur edhe nga ana e komentuesëve të cilët e kanë përgëzuar Donaldin në lidhje me këtë gjest./CNA.al

Lajmet e fundit nga