LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO- Këngëtarja e njohur pozon e zhveshur për kopertinën e “Vogue”

3 Nëntor 2021, 18:02, Lifestyle CNA
FOTO- Këngëtarja e njohur pozon e zhveshur për kopertinën e

Këngëtarja me famë botërore Lady Gaga  ka qenë imazhi i kopertinës së revistës së famshme ?Vogue?.

Këngetarja e njohur ka pozuar e zhveshur para kamerave dhe ka nxjerrë në pah edhe tatuazhet e saj. Me tej ajo ka vazhduar të ?servirë? edhe foto të tjera shumë seksi.

Fotot e publikuara janë pëlqyer dhe komentuar pafund nga ana e ndjekësve të saj.

Kujtojmë se prej një viti tashmë Lady Gaga është vendosur shpesh herë në qendër të vëmendjes edhe për faktin se nxiti ndarjen e Irina Shayk dhe bashkëshortit të saj për shkak të afrimitetit të saj me aktorin e njohur Cooper./CNA.al

Lajmet e fundit nga