LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Sabiani "shokon" me deklaratën/ “Unë fitova “Big Brother Vip”

3 Nëntor 2021, 16:08, Lifestyle CNA
Sabiani "shokon" me deklaratën/ “Unë fitova “Big

Kujtojmë se gjatë spektaklit të ?Big Brother Vip? Sabiani u përzgjodh nga publiku si i eleminuari i radhës. Por fati është në anën e tij dhe kishte biletë kthimi në shtëpi.

Largimi i tij mërziti shumë banorët të cilët kishin krijuar shumë miqësi me të.

Ndër të tjera Sabiani ishte shprehur kur mori vesh për nominimin se nëse publiku kishte vendosur që duhet të largohet ai, ai nuk do dëshironte të kthehej më.

Por gogla që ai mbante në dorë ishte ajo që vendosi për rikthimin e Sabianit në shtëpi.

Pas kësaj Sabiani ka erdhur me një deklaratë në shtëpi. Ai është shprehur: ?Unë e fitova “Big Brother Vip?./CNA.al

Lajmet e fundit nga