LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Distancohu prej saj, lirohu”/ Semi dhe Donaldi i japin këshilla Granitit

3 Nëntor 2021, 17:32, Lifestyle CNA
“Distancohu prej saj, lirohu”/ Semi dhe Donaldi i japin

Që prej fillimit të ?Big Brother Vip? marrëdhënia mes Fifit dhe Granitit ka qenë në qendër të vëmendjes. Edhe pas deklaratës se Granitit se e sheh Fifin thjesht si shoqe ata vazhdojnë të jenë dyshja më e përfolur.

Së fundmi Semi i ka sugjeruar ish futbollishtit që të distancohet nga Fifi. Ajo e ilustroi me shembullin e saj se që kur është ëështë shkëputur nga Donaldi ndihet më mirë dhe më e pavarur.

?Edhe unë gjykohesha shumë, nuk isha e qetë derisa erdhi Bora. Tani jam pak më e qetë dhe jam distancuar pak nga Donaldi, këtë gjë ta surgjeroj edhe ty?, ju shpreh Semi.

Nga ana tjeter edhe Donaldi ka bërë të njëjtin veprim. Ai i ka thënë se afrimitieti mes tij dhe këngëtares është i tepërt, mbi të gjitha sepse ai nuk e njohte më parë Fifin si në rastin e Donaldit me Semin.

?Unë këtë vajzën e njihja jashtë, ti Fifin nuk e njeh. Për këtë duhet të jesh më i lirë?, tha Donaldi./CNA.al

Lajmet e fundit nga