LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E papritur/ Arditi sulmon Granitin: Fallco, po përdor Fifin

3 Nëntor 2021, 16:36, Lifestyle CNA

Gjatë mbrëmjes së djeshme Arditi dhe Graniti u zgjodhën si dy më pak të preferuarit e publikut ndërkohë që Fifi u përgjodh si më e preferuara. Lidhur me këtë ?privilegj? Fifit ju dhe e drejta që të shpëtonte një nga të nominuarit dhe të përzgjidhte një tjetër.

Fifi vendosi të zgjedhë Granitin dhe futi në nominim Donaldin.

Këtë fakt si duket, jo vetëm Donaldi por edhe Arditi e ka marrë shumë keq, pavarësisht se gjithmonë ka pasur raporte të mira më këngëtaren.

Në një moment Arditi dëgjohet teksa shprehet me shumë revoltë: ?Graniti po e përdor shumë Fifin,por ajo s?po e kupton këtë gjë?./CNA.al

Lajmet e fundit nga