LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Ja kam dalë vetë”/ Oriola Marashi thirrje vajzave: Jam shembulli i duhur për të ndjekur

3 Nëntor 2021, 18:49, Lifestyle CNA
“Ja kam dalë vetë”/ Oriola Marashi thirrje vajzave: Jam

Padyshim që Oriola Marashi është një nga modelet me seksi shqiptare. Ajo po korr shumë sukses në modeling jo vetëm këtu por edhe jashtë trojeve shqiptare.

Ajo ja ka dalë që të jetë edhe imazh i shumë markave të njohura ndërkombëtare.

Ajo ka treguar se për të arritur të gjitha këto suksese nuk ka qenë aspak e lehtë për të por kurrë nuk është dorëzuar si edhe ka shtuar se ajo është shembulli i duhur që duhet ndjekur.

Gjatë një bisede online me ndjekësit ajo është pyetur në lidhje më pagesat e modelingut.

?Nuk mund të qahem. Unë kam standardin tim dhe me brande-t që kam punuar në Shqipëri para se të arrija të depërtoja jashtë vendit kanë qenë goxha të mira për një vajzë që punon dhe ia del e vetme pa mbështetjen e askujt.

Kështu që goca: Puna dhe vetvetja nuk të lënë asnjëherë në baltë.

Mos u mendoni që u zgjova një ditë të bëra dhe u bëra modele e Guess. Kam pasur shumë vuajtje, lodhje dhe bërryla për të arritur këtu. Por nuk u ndala kurrë. Unë jam shembulli konkret?, është shprehur shpreh modelja./CNA.al

Lajmet e fundit nga