LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Elvis Pupa “godet” sërish Big Brodher/ “Arti duhet të edukojë publikun, jo e kundërta”

4 Nëntor 2021, 11:57, Lifestyle CNA
Elvis Pupa “godet” sërish Big Brodher/ “Arti duhet

Aktori Elvis Pupa ka reaguar sërish në lidhje Big Brodher Albania Vip, duk ju drejtuar këtë radhë të shqetësuarve siç thotë ai që mendojnë se e kam personale me spektaklin.

?Për të gjithë ?të shqetësuarit? që mendojnë se interpretimi me sarkazëm i situatave të BBV është personale me shoë-n ose personat pjesmarrës i them se:

Unë trajtoj fenomenin dhe jo individët sepse emisionet televizive duhet të jenë edukative aq më tepër kur në to marrin pjesë personazhe që telespektatori i shikon si të realizuar dhe brezi i ri i mer si shembull. arti duhet të edukojë publikun dhe jo e kundërta?, ka shkruar Pupa në rrjete sociale.

Aktori ka një sugjerim, për ata q ënuk ju pëlqen sarkazma.

?Në qoftë se nuk ju pëlqen sarkazma, e cila përbën bazën e materialeve të çdo humori, bëni folloë profile marangozësh ose hidraulikësh( me gjithë respektin për kto profesione)

Selom kush t?ju pysi?, shkruan më tej Pupa./CNA.al

Lajmet e fundit nga