LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

"Më keni provokuar”/ Graniti “shpërthen” keq kundër banorëve, bën gati valixhet të largohet

3 Nëntor 2021, 19:21, Lifestyle CNA
"Më keni provokuar”/ Graniti “shpërthen” keq

Një debat i ashpër ka ndodhur mes banorëve të ?Big Brother Vip? dhe Granitit. Çdo gjë nisi nga debati mes Arjolës dhe Granitit.

Graniti u shpreh se Arjola e ka provokuar atë në disa momente të ndryshme. Pas kësaj deklarate ka reaguar edhe Arjola e cila u shpreh se ajo as nuk e sheh atë dhe se kjo që Graniti po thotë nuk janë aspak të vërteta.

Ky debati ?ndezi? edhe një debat tjetër, mes Granitit dhe Semit ku ish futbollisti u shpreh se edhe Semi ishte ajo e cila e provokoi e para.

Më tej ai vazhdoi me akuza edhe ndaj banorëve të tjetrë si Einxhel ku i tha se edhe ajo e kishte provokuar ndonëse ai e shihte vetëm si shoqe pasi ata kanë shoqëri të përbashkët.

Të gjitha këto kanë sjellë tone të ashpra mes Granitit dhe pjesës tjetër të banorëve.

Nga ana tjetër ai ka diskutuar lidhur me faktin se sa e ka penalizuar afërisa me Fifin dhe se sa i lirë është ai në veprimet dhe sjelljen e tij.

Pas kësaj përballjeje të ,mbushur me tensione, Graniti ka vendosur në heshtje të bëjë gati valixhet dhe të kërkojë daljen nga shtëpia.

Gjithashtu banorët kanë shkuar në drejtim të tij me qëllimin për ta bindur të mos e bëjë./CNA.al

Lajmet e fundit nga