LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Elvis Pupa ironizon Big Brodher/ Ujku i Cërrikut dhe shokët e tij, VIP-at e radhës në shtëpi?

3 Nëntor 2021, 09:43, Lifestyle CNA
Elvis Pupa ironizon Big Brodher/ Ujku i Cërrikut dhe shokët e tij,

Aktori Elvis Pupa, ka ironizuar hyrjet ne Big Brodher Vip Albania.

Ai ka propozuar që hyrjet e radhës të jenë Ujku i Cërrikut, Rrëqebulli i Krujës, Çakalli i Lushnjes, Nepërka e Tepelenës dhe Zhapikun i Drimadhes.

?Këto duhet të jenë VIP-a apo futen që të bohen VIP-a? Herën tjetër propozoj Ujkun e Cërrikut, Rrëqebullin e Krujës, Çakallin e Lushnjes, Nepërkën e Tepelenës dhe Zhapikun e Drimadhes

Unë ja jap votën time Dajës Kombinatit

Mir?presim sugjerim?, shkruan Pupa në rrjete sociale./CNA.al

Lajmet e fundit nga