LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Manastirliu: Do vendosim ‘Greenpass’ për të hyrë në lokale

4 Nëntor 2021, 10:35, Lifestyle CNA

Edhe Shqipëria do të vendos ‘green pass? për t?u futur në lokale apo për të marrë shërbime të tjera.

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu nga foltorja e Kuvendi ka deklaruar se së shpejti të gjithë qytetarët shqiptarë duhet të pajisen me ?Greenpass? për të hyrë në lokale.

?Do të vendosim ?Greenpass? për të hyrë në lokale dhe në strukturat e shërbimit. ?-është shprehur ministrja./CNA.al

Lajmet e fundit nga