LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Fifi shpërthen në lot pas sherrit me Granitin/ Sabiani e këshillon: Lëre të lirë

3 Nëntor 2021, 21:08, Lifestyle CNA

Ditën e sotme mes Granitit dhe Fifit ka patur një debat shumë të fortë. Fifi i ka kërkuar që të mos i fliste më asaj, të dilte nga guaska, ashtu siç e këshilloi edhe e ema.

?Mos më fol më. Kaq. Nuk dua më të flas me ty. Kupton apo nuk kupton?, ju drejtua këngëtarja Granitit.

Nga ana tjetar ish futbollisti i ka thënë se nuk e di se si duhet të sillet me të.

Pas këtij sherri Fifi ka shpërthyer në lot dhe është distancuar nga Graniti.

Në  lidhje me këtë ajo ka bërë një bashkëbisedim më Sabianin.

Këngëtari e ka këshilluar të vazhojë distancën prej tij. Madje në një moment dëgjohet teksa i thotë: ?Lëre të lirë?./CNA.al

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga