LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Je i pafytyrë”/ Përplasje mes Alvisës dhe Brunos

3 Nëntor 2021, 21:23, Lifestyle CNA
“Je i pafytyrë”/ Përplasje mes Alvisës dhe Brunos

Gjatë takimit me Miklelën në një moment Bruno i ka thënë se vajza e re, Efi, ishte vajza ?perfekte? që ai do të kishte në krah, bazuar sidomos nga pamja e jashtme.

Miklela u mërzit pas këtij komenti, dhe një vajzë tjetar më të cilën Bruno u përplas ishtë Alvisa.

Ai tha se ajo mohon gjëra që kanë ndodhur dhe fjalë që ajo ka thënë, ndërsa nga ana tjetër, Alvisa e akuzoi se manipulon çdo situatë.

Në të njëjtën kohë Bruno hodhi akuza mbi Alvisën dhe ka bërë një lloj kërcënimi, duke thënë se të gjithë do ta marrin vesh në fund se çfarë kanë ndodhur mes tyre.

Në lidhje me këtë shprehi ka reaguar direk Alvisa dhe aludoi se behet fjalë për një bisedë të inçizuar për të cilën është në dijeni Bruno dhe Mikela.

?Mua më është zbehur pëlqimi për ty, (Alvisën). S?kam asgjë për të treguar, të gjithë do ta marrin vesh në fund se çfarë ka ndodhur mes nesh?, është shprehur Bruno.

Ndërkohë Alvisa ja kthen: ?Nëse ke incizuar diçka je shumë i pafytyrë?./CNA.al

Lajmet e fundit nga