LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Dua të dal jashtë se po të lëndoj ty”/ Fifi emocionon Granitin

4 Nëntor 2021, 15:05, Lifestyle CNA
“Dua të dal jashtë se po të lëndoj ty”/ Fifi

Situata një natë më parë ka qenë shumë e tensionuar mes Fifit dhe Granitit. Ky i fundit ka kërkuar të dalë nga shtëpia pas përplasjes me të gjithë banorët.

Gjatë mbrëmjes, Big Brother krijoi një lojë me shishe, ku banorët duhet tu drejtonin pyetje njëri-tjetrit.

Graniti ka pyetur Fifin se cilin prej banorëve do ta shohë jashtë dhe pse. Fifi i është përgjigjur duke thënë se do të shohë jashtë veten pasi po e lëndon atë.

Kjo përgjigje ka emocionuar Granitin, i cili ka mbetur pa fjalë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga