LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Habit Antonela/ “Kam bërë xheloz njërin me Atdheun”

4 Nëntor 2021, 16:59, Lifestyle CNA
Habit Antonela/ “Kam bërë xheloz njërin me Atdheun”

Antonela Berisha është një prej ish konkurrenteve më të përfolura të Përputhen. Pas përfundimit të rrugëtimit të saj në Përputhen, Antonela është bërë pjesë e televizionit dhe ka qenë e ftuar në shumë emisione.

Së fundi në një intervistë me Antoneta Koçin, Antonela ka treguar se ka bërë xheloz njërin me Atdheun.

?Kam bërë xheloz njërin me Atdheun. Nuk është i njohur. Isha në një ambient. Atdheu është tip si un, i thashë hajde se do bëj xheloz njërin. Doli rezultat. Atdheu është ?partner krimi?, është shprehur Antonela./ CNA.al

Lajmet e fundit nga