LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Arbana Osmani zbulon surprizën/ Dy hyrje të reja në “Big Brother”, dy super çuna do të bëhen pjesë e realityshowt

4 Nëntor 2021, 16:14, Lifestyle CNA
Arbana Osmani zbulon surprizën/ Dy hyrje të reja në “Big

Gara po bëhet edhe më e fortë në shtëpinë e Big Brother. Dy ditë më parë, pjesë e realityshowt më të ndjekur të momentit u bë aktori Igli Zaka.

Igli ka arritur të përshtatet menjëherë me banorët ku dhe ka diskutuar për tematika të ndryshme.

Pas Iglit moderatorja Arbana Osmani ka zbuluar surprizën e mbrëmjes së nesërme.

Dy banorë të rinj pritet të bëhen pjesë e shtëpisë së Big Brother. Bëhet fjalë për dy meshkuj identiteti i të cilëve nuk është zbuluar ende, por sipas asaj që dëgjohet në video bëhet fjalë për dy super djem./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga