LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Bëhuni gati për super hit/ Tayna dhe Ledri publikojnë sonte këngën e re

4 Nëntor 2021, 15:22, Lifestyle CNA
Bëhuni gati për super hit/ Tayna dhe Ledri publikojnë sonte

Pas bashkëpunimit në këngë ?A je?, Tayna dhe Ledri do të rikthehen sërish me një bashkëpunim të ri.

Lajmin e ka bërë të ditur Tayna përmes një postimi në rrjetet sociale, ku ka zbuluar edhe titullin e këngës.

?Hala? është titulli i këngës së re të Taynës dhe Ledrit, e cila do të publikohet sonte rreth orës 20:00.

Kujtojmë se kënga ?A je? e dy reperëve ka më shumë se 40 milionë klikime në Youtube./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga