LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E pret kur del nga tualeti/ Graniti tremb Semin, reagimi i saj nuk duhet humbur

4 Nëntor 2021, 17:45, Lifestyle CNA
E pret kur del nga tualeti/ Graniti tremb Semin, reagimi i saj nuk duhet humbur

Kjo ditë është kthyer në një aksion për banorët e shtëpisë. Në orët e para të mëngjesit, einxhel dhe Sabiani kanë kthyer përmbys shtëpinë dhe kanë fshehur sende të banorëve.Kjo në fakt është një lojë nga e cila do të varet buxheti I ajvës për banorët.

Të gjithë po dyshojnë tek njëri-tjetri për të zbuluar se kush janë personat që kanë realizuar të gjithë rrëmujën.

Por nuk kanë munguar dhe momente të tjera mes banorëve. Së fundi Graniti ka vënë një maskë të frikshme dhe ka trembur keq Semin.

Sapo ajo del nga tualeti, Graniti i afrohet me maskën në fytyrë dhe ajo mbetet e shtangur nga frika.

Për më tepër shihni videon e mëposhtme./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga