LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E papritur/ Alvisa përlotet, shantazhohet me video: Nëse nuk del nga programi do publikohen

4 Nëntor 2021, 17:26, Lifestyle CNA
E papritur/ Alvisa përlotet, shantazhohet me video: Nëse nuk del nga

Alvisa Qarri, konkurrente e Përputhen, është përlotur sot gjatë puntatës së radhës pasi ka shpjeguar se është shantazhuar.

Konkurrentja shpjegon se ka disa video ku ajo është me Bashkimin dhe personi që i ka videot e shantazhon se nëse nuk del nga programi këto video do të publikohen.

Pas këtij rrëfimi Alvisa është përlotur duke shprehur se nuk donte të vinte më në program pasi nuk po mundet ta përballojë këtë gjë.

?Kanë qenë ditë shumë të vështira për mua. Më kanë ardh disa video ku unë kam qenë me Bashkimin dhe më kanë thënë se nëse ti nuk del nga programi do i publikojmë videot?, është shprehur Alvisa./ CNA.al

Lajmet e fundit nga