LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Qetësohet situata mes Granitit dhe Fifit/ "Sa mirë që s’të njohin të tjerët siç të njoh unë"

4 Nëntor 2021, 20:39, Lifestyle CNA
Qetësohet situata mes Granitit dhe Fifit/ "Sa mirë që

Situata mes Granitit dhe Fifit është qetësuar pas debateve të krijuara një ditë më parë me banorët dhe me njëri-tjetrin.

Ata kanë vendosur që të mbeten shokë, dhe Graniti ka treguar se nga tani e tutje do të qëndroj njësoj me të gjithë banorët e tjerë, duke i dhënë vetes mundësin të tregojë veten siç nuk ka mundur deri më tani.

Pavarësisht kësaj raporti i tyre vijon të jetë i njëjtë. Teksa qëndrojën në pjesën e jashtmë të shtëpisë, Graniti dhe Fifi në qetësi të plotë i rrëfejnë njëri-tjetrin se është gjë e mirë që e njohin njëri-tjetrin më mirë se të tjerët.

?Shyqyr që s?po të njohin tjerët siç të njoh unë?, shprehet Graniti, ku me të njëjtën frazë ia kthen edhe Fifi./ CNA.al

Lajmet e fundit nga