LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO- Me të kuqe, Kejvina Kthella provokon ndjekësit

5 Nëntor 2021, 07:32, Lifestyle CNA
FOTO- Me të kuqe, Kejvina Kthella provokon ndjekësit

Kejvina Kthjella është një prej modeleve më simpatike dhe seksi  shqiptare. Ajo u bë e famshme gjatë emisionit ?Xing me Ermalin?, në rolin e velinës dhe pyetjeve me spec që i drejtonte të ftuarve.

Modelja e njohur është gjithashtu edhe shumë aktive në rrjete sociale prej ku edhe ndan imazhe apo video të ndryshme shumë “bomastike”.

Në Instagramin e saj ku numëron mbi 725 mijë ndjekës në Instagram ajo ka postuar një fotot nga arkivat ku duket e veshur me të kuqe dhe duket shumë provokuese.

Për më shumë ndiqni galerine e mëposhtme./CNA.al

Lajmet e fundit nga