LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Boll, po e teproni”/ Einxhel dhe Sabiani "shpërthejnë" ndaj banorëve pas lojës që shkaktoi tension

5 Nëntor 2021, 07:13, Lifestyle CNA
“Boll, po e teproni”/ Einxhel dhe Sabiani

Mbrëmjen e djeshme ?Big Brother Vip? ka vendosur që të bëjë një reng për banorët. Einxhel dhe Sabiani të maskuar duhet të ngriheshin natën dhe të shkatëronin shtëpinë. Banorët në këtë rast duhet të gjenin emrin e dy përsonave që ishin shkaktarët dhe emrat e menduar do të paraqiten gjatë spektaklit të sotëm.

Në lidhje më këtë banorët kanë nisur diskutimet, debatet dhe komentet.

Në çdo moment ata janë treguar shumë vigjilentë që të zbulonin emrin e personit që kishte gisht në këtë ?mision?. Ky lloj tensioni duket se ka acaruar shumë Einxhel e cila në një moment gjatë darkës ka replikuar me banorët.

??E keni marrë më shumë seriozisht seç duhet, po na shihni sikur kemi bërë ndonjë krim. Qetësohuni??, tha Einxhel.

Në të njëjtin mendim ishte edhe Sabiani i cili u shpreh:

??Boll diskutuat për këtë gjë, po hamë bukë dhe nuk dua të dëgjoj më këtë diskutim??, tha Sabiani nga ana tjetër./CNA.al

Lajmet e fundit nga