LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Të pandashëm/ Semi-Donaldit: Ti do flesh me mua sot

5 Nëntor 2021, 12:43, Lifestyle CNA

Marrëdhënia mes Semit dhe Donaldit që në hyrje të ?Big Brother Vip? është përfolur shumë nga banorët dhe nga media. Kjo për shkak të afrimitietit mes tyre dhe duke marrë parasysh se Semi është shoqja e ngushtë e Borës, ndërkohë që Donaldi ishte ish partneri i saj.

Pas hyrjes së Borës të gjitha u sqaruan por Semi vazhdon të jetë shumë e afruar me Donaldin.

Në një moment ditën e sotme ajo dëgjohet duke i thënë: ?Ti do të flesh me mua sonte?.

Në fakt ajo dëshiron ta ?kontrollojë? nëse ka qenë ai “ninxha” që bëri të gjithë rrëmujën mbrëmjen e shkuar, duke qënë se ajo personalisht dyshon më shumë për të./CNA.al

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga