LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Shpëtoi Donaldi/ Banorët e “Big Brother Vip” nisin thashethemet për një tjetër konkurent

5 Nëntor 2021, 11:17, Lifestyle CNA
Shpëtoi Donaldi/ Banorët e “Big Brother Vip” nisin

Donaldi prej kohësh tashmë ka qenë një nga konkurentet më të përfolur nga ana e banorëve në shtëpisë  së ?Big Brother Vip?. Shpesh herë banorët në bisedë me  njëri-tjetrin kanë bërë thashetheme për Donaldin por sërish ai është një ndër më të preferuarit e publikut.

Së fundmi si duket fokusi i thashethemeve ka ndryshuar dhe tani kanë nisur për Iglin. Banorin e ri të shtëpisë.

Ai ra në sy menjëherë sapo hyri në shtëpi dhe për këtë arsye nëpërmjet një bisede me Ilirit, Monikës dhe Sabianit është komentuar pothuajse çdo veprim i tij.

Kaq ka mjaftuar që edhe ndjekësit t?ju vihen kundër. Sipas tyre banorët brenda shtëpisë bëjnë thashethme për konkurentët më të fortë atje brenda./CNA.al

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga