LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Dy super çuna”/ Arbana Osmani zbulon djemtë që pritet të hyjnë sot në “Big Brother Vip”

5 Nëntor 2021, 10:23, Lifestyle CNA
“Dy super çuna”/ Arbana Osmani zbulon djemtë që

Herë pas here pjesë  e shtëpisë më të famshme në vend ?Big Brother Vip? bëhen pjesë personazhe të reja.

E njëjta gjë pritet të ndodhë edhe mbrëmjen e sotme gjatë spektaklit.

Këtë e ka zbuluar vetë Arbana nëpërmjet një postimi në Instastory ku është shprehur se dy hyrjet e reja do të jenë dy djem. Këtë e ka përforcuar edhe një nga gazetaret e cila ishte prezente duke u shprehur se do të hyjnë ?dy super çuna?.

Aludohet se një nga çunat që pritet të hyjë është një DJ shumë i njohur në Kosovë.

Kujtojmë se së fundmi në shtëpi kanë hyrë shtëpi tre vajza, Einxhel Shkira, Beatrix Ramosaj dhe Sara Berisha, si edhe aktori Igli Zarka.

Na mbetet vetëm të presim dhe të shohim sa do të ndryshojë atmosfera e shtëpisë me këto hyrje të reja./CNA.al

Lajmet e fundit nga