LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

FOTOT-Preferoni çizme të gjata?/ 3 ide si t'i kombinoni

5 Nëntor 2021, 12:14, Lifestyle CNA
FOTOT-Preferoni çizme të gjata?/ 3 ide si t'i kombinoni

Prej kohësh tashmë çizmat e gjata janë në preferencën e shumë vajzava dhe është kthyer në aksesorin më të kërkuar.

Për tu dukur bukur duhet të dimë si ti kombinojmë.

Ky është kombinimi ideal per tu dukur bukur dhe pët tu ndjerë rrehat. Vishni pantalloant xhins të preferuara dhe një bluze të ngrohtë dhe për tu dukur më stylish kombinoj me cizme të gjata.

 

Një bluzë e gjërë ose një pallto apo xhup i madh është gjëja më e mirë që mund të bashkoheni me çizmet tuaja deri në gju.

Këmishat minimaliste dhe fundet janë kombinimi më klasik i nje veshjeje me cizme. Pa diskutim që do dukeni shume  elegante./CNA.al

Lajmet e fundit nga