LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Habit konkurrenti i Përputhen/ “Më pëlqejnë vajzat me vithe dhe gjoks”

5 Nëntor 2021, 20:02, Lifestyle CNA

Sot në Përputhen është transmetuar takimi mes Anës dhe Bledit. Gjatë takimit, Bledi është shprehur se i pëlqejnë vajzat me vithe dhe gjoks.

Kjo shprehej e Bledit ka krijuar shumë reagime në emision dhe shumë prej vajzave e kanë kundërshtuar për mënyrën se si ai u shpreh në lidhje me vajzat.

Ndërkohë nga ana tjetër Bledi ka shpjeguar se nuk kishte asgjë me vajzat elegante por thjesht në shijet e tij janë vajzat që janë më të mbushura./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga