LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

U akuzua se e tradhëtoi me Edin e "Përputhen”/ Reagon publikisht e dashura e Arsimit

5 Nëntor 2021, 13:21, Lifestyle CNA

Prej një kohe të gjatë tashmë Arsimi, ish konkurenti i ?Përputhen? është në një lidhje dashurie me Pranverën.

Mirëpo së fundmi një foto e publikuar nga Edi ka bërë lëmsh rrjetin.

Duke qënë se edhe Edi jeton në Zvicër është hamendësuar se Pranvera mund të jetë në një lidhje edhe me Edin. Ky i fundit ka postuar një foto krahë një vajze dhe e ka zbuluar me gjysëm fytyre. Vajza në fjalë ka një ngjashmëri shumë të madhe me Pranverën.

Kaq ka mjaftuar që asaj t?i vijnë shumë mesazhe që e akuzojnë për tradhëti ndaj Arsimit.

Për këtë arsye ajo ka bërë një reagim publik për të sqaruar këto zëra.

Ky është Instagrami im personal. Të gjithë të tjerët janë fake ose fanpage. Nuk kam punë me asnjë burrë tjetër përveç Arsimit dhe ato fake account nuk keni pse shkruani me djemtë e ?Përputhen?. Jo nuk kam pasur punë asnjëherë me Eduardin dhe dhe nuk jam ajo vajza në Story. Nuk kam tradhëtuar dhe nuk tradhëtoj asnjëherë. Shëndet?, ka shkruar Pranvera në postimin e saj./CNA.al

Lajmet e fundit nga