LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTOT- “Gjithë jetën me ty”/ Dori Ramaliu kurorëzon marrëdhënien e tij me Ivën

5 Nëntor 2021, 14:23, Lifestyle CNA
FOTOT- “Gjithë jetën me ty”/ Dori Ramaliu kurorëzon

?Familja nuk është një gjë e rëndesishme?, ajo është gjithçka! Me këto fjalë Dori Ramaliu ka nisur një video ku tregon disa fragmente të jetës së tij dhe nga kurorëzimi i martesës së tij me Ivën. Çifti gjithashtu janë në pritje të një fëmije.

Në videon e publikuar ai ka shkëputur disa nga momentet më të bukura të bashkëjetesës së tij me Ivën, që nga njohja, udhëtimet, shtatzania e Ivës dhe deri në kurrorëzimi i marrëdhënies së tij.

 

 

A post shared by Dorian Ramaliu (@dorian_ramaliu)

Dori i cili tashmë është bërë i njohur për publikun shqiptar nga moderimi i emisionit ?Fiks Fare? ka zgjedhur fjalët më të ëmbla për bashkëshorten e tij: ?Gjithë jetën me ty. Dy vite bashkë dhe sot një familje?, shkruan ai krahas fotove të postuara nga ceremonia e martesës./CNA.al

Lajmet e fundit nga