LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Më lër të bëj lojën time”/ Përplasje mes Fifit dhe Granitit

5 Nëntor 2021, 20:41, Lifestyle CNA
“Më lër të bëj lojën time”/ Përplasje

Raporti Fifi-Granit vijon ende të jetë në qendër të diskutimeve në shtëpinë e Big Brother Vip.

Nga njëra anë, Graniti kërkon nga Fifi që ta lërë të vazhdojë lojën e tij, ndërsa nga ana tjetër Fifi është shprehur se prej një jave nuk e ka penguar të bëjë asgjë.

Gjatë “live show”, Graniti i është drejtuar Fifit duke i thënë se nuk dëshiron t?i bëjë keq, që ajo vazhdon të jetë një njeri që ai e ka përzemër, por duhet të vazhdojë lojën e tij në Big Brother dhe vazhdimin e miqësisë të jetë diçka që do të vazhdojë jashtë Big Brother Vip./ CNA.al

Lajmet e fundit nga