LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Arditi del nga shtëpia e Big Brother/ Beniada bëhet keq

5 Nëntor 2021, 21:36, Lifestyle CNA

Sonte nga shtëpia e Big Brother Vip ka dalë Arditi si më pak i preferuari mes tij dhe Donald Veshajt.

Një prej banoreve me të cilat Arditi ka patur më shumë afrimitet brenda shtëpisë ka qenë Beniada, e cila nuk e ka përjetuar dhe aq mirë daljen e Arditit.

Ajo është bërë keq dhe të gjithë banorët kanë vrapuar drejt saj, duke krijuar kështu një situatë shqetësuese.

Beniada ka kalur pjesën më të madhe të kohës me Arditin brenda shtëpisë, madje në javët e para, Arditi shprehu se kishte një pëlqim ndaj saj./ CNA.al

Lajmet e fundit nga