LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Çfarë ndodhi?/ Semi shpërthen në të qara pas spektaklit

6 Nëntor 2021, 09:19, Lifestyle CNA
Çfarë ndodhi?/ Semi shpërthen në të qara pas

Semi Jaupaj është një nga personazhet vip që është pjesë e Big Brother Vip. Shpesh herë e kemi parë emocionale brenda shtëpisë, ku ka patur momente që ka shpërthyer në të qara.

Pas spektaklit të mbrëmjes së kaluar, ajo është parë shumë e mërzitur, duke qarë dhe pranë saj kanë qëndruar Monika dhe Fifi.

Ajo shprehet se nuk e kupton se çfarë ka thjesht i vjen për të qarë, ndërsa Monika tregon se është mërzitur pasi nuk i besoi Donaldit.

Semi është qetësuar më pas dhe është përqafuar me Donladin./ CNA.al

Lajmet e fundit nga