LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Donaldi nuk harron Borën/ I bën dhuratën nga Big Brother për përvjetorin e lidhjes

6 Nëntor 2021, 09:03, Lifestyle CNA
Donaldi nuk harron Borën/ I bën dhuratën nga Big Brother për

Bora Zemani dhe Donald Veshaj rrëmbyen zemrat e të gjithë shqiptarëve, ku u pajtuan brenda shtëpisë së Big Brother Vip.

Dashuria e tyre bëri për vete qindra njerëz të cilët një ditë më pas ndanë video nga puthja e shumëpritur gjatë spektaklit të disa javëve më parë.

Gjatë live showt të mbrëmjes së kaluar, Donaldi ka treguar se me 5 nëntor është përvjetoi i tyre i lidhjes dhe nuk ka nguruar t?i bëjë dhuratë dhe ta urojë Borën.

Ai heq varësen që mbante në qafë, e fut brenda një pako me ëmbëlsira dhe e hedh përtej murit të shtëpisë.

Sërish ky gjest i bukur nga Donaldi është komplimentuar shumë nga qindra ndjekës që tashmë janë tifozë të dashurisë së tyre.

Donladi ndërkohë u shpall nga publiku si personi që ka dhënë përgjigje më të sinqerta gjatë lojës me shishe./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga