LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Dy hyrje të reja në Big Brother/ Njihuni me dy djemtë që iu bashkuan shtëpisë

6 Nëntor 2021, 09:41, Lifestyle CNA
Dy hyrje të reja në Big Brother/ Njihuni me dy djemtë që iu

Mbrëmja e kaluar në Big Brother ka qenë plot surpriza. Këngëtari Ardit Çuni ishte i eleminuari i radhës nga publiku.

Pas daljes së tij dy konkurrentë të rinj janë bërë pjesë e shtëpisë, DJ Pm dhe DJ Dagz. Dy djemtë që kanë hyrë në shtëpi, ndryshe nga të tjerët do të jenë një konkurrent i vetëm.

Dy Dj kanë sjell shumë pozitivitet në shtëpi, pasi mëngjesin e sotëm kanë zgjuar të gjithë banorët nga gjumi./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga