LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Një tjetër çift në Big Brother Vip?/ Nisin flirtet, banori i ri kujdeset për Sarën teksa fle gjumë

6 Nëntor 2021, 10:16, Lifestyle CNA
Një tjetër çift në Big Brother Vip?/ Nisin flirtet, banori

Pajtimi, ose ndryshe DJ Pm ashtu siç njihet për publikun së bashku me Dj Dagz janë bërë pjesë e realityshoët Big Brother Vip.

Dj Pm që në hyrje të tij ka shprehur hapur pëlqimin për një prej banoreve Sarën. Pas spektaklit kanë nisur flirtet mes tyre, ku Dj Pm shihet pranë Sarës dhe duke thënë ?Më pëlqen të rri me ty?.

Nuk ka mjaftuar me kaq. Teksa u shtrinë për gjumë, Dj Pm shkoi pranë krevatit të Sarës duke u kujdesur për të.

Ai i merr dorën dhe ia vendos në shtrat, duke u kudesur që të mos e zgjonte nga gjumi. Ndërsa edhe mëngjesin e sotëm, Sara është zgjuar Dj Pm me një përqafim shumë të ngrohtë.

Mesa duket në shtëpi do të formohet shumë shpejt një çift./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga