LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTOT- Leku letër/ Modelja shqiptare vishet e gjitha me “Prada”

6 Nëntor 2021, 16:44, Lifestyle CNA
FOTOT- Leku letër/ Modelja shqiptare vishet e gjitha me “Prada”

Një nga modelet më simpatike të showbizit shqiptar Arta Elezaj nuk nguron që herë pas here të tregojë luksion që e rrethon.

Ajo shihet gjithmonë e veshur me rroba super firmato, aksesorë, makina të shtrenjta dhe gjithmonë e kuruar deri në detaj.

Së fundmi ajo ka postuar një foto në të cilën duket kokë e këmbë e veshur me markën e njohur ?Prada?.

Fotoja është pëlqyer dhe komentuar pafund nga ndjekësit e saj. Ajo shpesh herë poston foto shumë provokuese në rrjetet sociale ku numëron një numër të madh ndjekësish.

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

Lajmet e fundit nga