LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Mesazhi dhe dhurata dorëzohen tek personi i duhur/ Bora merr surprizën e Donaldit

6 Nëntor 2021, 13:51, Lifestyle CNA
Mesazhi dhe dhurata dorëzohen tek personi i duhur/ Bora merr surprizën

Gjatë spektaklit të mbrëmshëm, aktori Donald Veshaj bëri gjestin tejet të veçantë për moderatoren Bora Zemani.

Nga shtëpia e Big Brother Donaldi zbuloi se dje ishte 3 vjetori I lidhjes së tyre të dashurisë. Ndaj në një pako ëmbëlsira venosi varësen që mbante në qafë dhe ia dërgoi Borës.

Sot moderatorja ka treguar se dhurata dhe mesazhi kanë shkuar në destinacion. Ajo ka vendosur varësen e Donaldit dhe po shijon ëmbëlsirat e dërguara nga Donaldi.

Krahas ajo iu uron një fundjavë të ëmbël të gjithë ndjekësve të saj.

Kujtojmë se pajtimi i tyre ndodhi pak javë më parë gjatë live showt të Big Brother Vip, ku u puthën dhe treguan dashurinë e madhe që kishin për njëri-tjetrin./ CNA.al

Lajmet e fundit nga