LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“A të mori malli për mua”/ Vijojnë flirtimet mes Adës dhe Edit

7 Nëntor 2021, 14:12, Lifestyle CNA
“A të mori malli për mua”/ Vijojnë flirtimet mes

Ada dhe Edi ishin dy prej konkurrentëve më të komentuar dhe të pëlqyer të Përputhen. Të dy u përjashtuan pasi thyen rregullat e programit duke u takuar jashtë emisionit.

Dyshja kanë vazhduar raportin e tyre edhe jashtë programit. Shpesh i shohim që komentojnë në psotimet e tyre në rrjetet sociale. Madje nuk ngurojnë të tregojnë se kanë mall për njëri-tjetrin.

Në një bisedë me ndjekësit, Ada i ka shkruar Edit nëse e ka marrë malli për të, dhe ish konkurrenti e pranon që po.

Ndërkohë nuk kanë munguar as thumbat për Pëpruthen pas skandalit të djeshëm mes Alvisës dhe Hysenit.

Ata shprehen se ata u akuzuan dhe u përjashtuan duke qenë më të vërtetët brenda emisionit./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga