LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Habit Dj PM: Do lidhesha me Sarën vetëm për lojë

7 Nëntor 2021, 07:09, Lifestyle CNA
Habit Dj PM: Do lidhesha me Sarën vetëm për lojë

Dj PM që në hyrje të tij shprehur hapur pëlqimin e tij për Sarën. Por gjatë lojës së një nate më parë brenda shtëpisë së Big Brother Vip, Dj Pm i ka habitur të gjithë me deklaratën e tij.

I pyetur nëse do të lidhje vetëm për lojë në Big Brother, ai ka pohuar këtë fakt.

Do të lidhesha vetëm për lojë. Nga ana tjetër, Sara është ndierë e zhgënjyer nga kjo deklaratë e Dj Pm. Gjatë një bisede me Arjolën dhe Monika, ajo u shpreh: Si tha ai ashtu për mua?

Ndërkohë Arjola dhe Monika e kanë këshilluar që ta pyesë rreth kësaj deklarate të sqarohet./ CNA.al

Lajmet e fundit nga