LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Pas përplasjes me Granitin/ Fifi flet me Dj Pm: Unë e kam ngacmuar, po ma marrin sikur jam xheloze

7 Nëntor 2021, 10:27, Lifestyle CNA
Pas përplasjes me Granitin/ Fifi flet me Dj Pm: Unë e kam ngacmuar, po

Gjatë mbrëmjes së showt të së premtes në Big Brother ka patur një përplasje mes Fifit dhe Granitit për shkak të raportit të krijuar mes tyre.

Graniti i ka kërkuar Fifit që secili të vijojë lojën e tij, duke mbetur thjesht shokë. Pas spektaklit kanë qenë të pakta momentet që ata kanë qëndruar bashkë për të mos thënë fare.

Gjatë mbrëmjes së kaluar, në një bisedë me Dj Pm, Fifi i ka treguar për raportin e saj me Granitin, duke thënë që ngacmimin ia kanë marrë për xhelozi./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga