LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vijon skandali në "Përputhen"/ Hyseni bën publike incizimet e Alvisës: Unë kam shkuar për lojë atje

6 Nëntor 2021, 21:22, Lifestyle CNA
Vijon skandali në "Përputhen"/ Hyseni bën publike

Vazhdon skandali i Alvisës dhe Hysenit.

Ka qënë Alvisa ajo që ka treguar se po shantazhohet nga disa video. Përgjegjës ka bërë Hysenin.

Ky i fundit ka qënë pjesë e emisionit mbëmjen sot në një lidhje Skype.

Hyseni ka treguar se në fakt Alvisa u ribashkua me atë dhe e gjithë pjesa e saj brenda emisionit ka qënë lojë. Madje ai ka treguar publikisht një pjesë të incizuar nga Alvisa e cila shprehet: ?Unë kam shkuar atje për lojë jo për budallëqe”.

Pas kësaj ka reaguar edhe Alvisa e cila i është drejtaur:

?Ti je mosta e mashtrimeve o Bushi. Unë nuk arrij të kuptoj, edhe nëse kam folur me mirëbesim ti ske fytyrë që i publikon. Unë me ty kam folur para se të hyja nw program?./CNA.al

 

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

Lajmet e fundit nga