LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Skandal në “Përputhen”/ Hyseni bën deklaratën e fortë: Unë dhe Alvisa u bashkuam, Bashkimi është viktimë

6 Nëntor 2021, 21:04, Lifestyle CNA
Skandal në “Përputhen”/ Hyseni bën deklaratën e

Për të sqaruar të gjithë historinë e shantazhimit me video të Alvisës dhe Bashkimit, ditën e sotme në Prime ka marrë pjesë Hyseni në një lidhje Skype. Ai ka treguar se e gjithë historia e treguar nga Alvisa është gënjeshtër sepse në fakt ai dhe Alvisa kanë vendosur të ribashkoheshin dhe ajo i ka thënë që mos shqetësohet për takimet që bën me Bashkimin

?Nuk është aspak shantazh. Aspak. Historia ime me Alvisën eshtë shumë më e thellë nga se ju mendoni dhe pastaj unë dua të tregoj të vërtetën nga fillimi. Kjo që do tregoj nuk është mbase e drejtë por unë e kam bërë sepse Alvisën e kam dashur dhe doja të rifitoja. Realisht. Ne kemi qënë në kontakt. Në momentin që Bashkimi ka erdhur nga Amerika me tha: Zemer kam punë nuk flas dot.

Mua mu duk dyshuese. Unë i kërkova një foto që ta provoja që ajo nuk ka qënë më Bashkimin por me ndonjë nga vajzat. Alvisa më tha që pot ë duash beso. Une i thashë që ti do takosh Bashkimin.

Ajo u mërzit dhe me tha po më acaron dhe kam nevojë për kohë. Unë rash dakort. Kur rastësisht në bryli e shoh makinën e Alvisën.

Fotot me Bashkimin mi ka dërguar dikush tjetër dhe më thanë që Alvisa ka qënë në një shtëpi me Bashkimin. Unë doja që Bashkimi të dinte që ne po e mendonin të ktheheshim bashkë”./CNA.al

Lajmet e fundit nga