LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Cili nga banorët të pëlqen?/ Dj Pm nuk nguron të ngacmojë Sarën

6 Nëntor 2021, 18:58, Lifestyle CNA
Cili nga banorët të pëlqen?/ Dj Pm nuk nguron të

DJ Pm, konkurenti që ju bashkua shtëpisë më të famshme në vend “Big Brother Vip” mbrëmjen e shkuar, nuk nguron që herë pas here të ngacmojë Sarën.

Që në hyrje ai ka shprehur një pëlqim për të dhe dita e sotme ka qenë e mbushur me shumë gjeste nga ana tij për Sarën.

Gjatë mbasdites ai i ka drejtuar një pyetje Sarës e cila tingelloi sa komike po aq edhe provokuese.

Dj PM i ka drejtuar këtë pyetje: Më thuaj cilin prej banorëve të pëlqen në shtëpi dhe pse pikërisht PM?

Pyetja nuk ka marë përgjigje por ka kaluar me të qeshur nga ana e Sarës./CNA.al

Lajmet e fundit nga