LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

U përballën me njëri-tjetrin/ Alvisa-Brunos: Pëlqej Bashkimin, jo ty

6 Nëntor 2021, 20:25, Lifestyle CNA
U përballën me njëri-tjetrin/ Alvisa-Brunos: Pëlqej

Alvisa dhe Bruno ka qenë një prej dysheve në ?Përputhen? që është pëlqyer më së shumti nga publiku. Por tashmë lidhja e tyre është ?e përplasur?. Kjo për arsye sepse Alvisa ka vendosur të njohë më  mirë Bashkimin.

Gjatë përballjes me Buronon mbrëmjen e sotme të ?Përputhen Prime?, ajo është shprehur se është zhgënjyer prej tij dhe pëlqimin më të madh e ka për Bashkimin.

Alvisa: Ty të është zbehur pëlqimi. Unë kam thënë që nuk dua të dal më me ty se ti je i paqëndrueshëm.

Bruno: E ke gabim komplet

Alvisa: Që mos harxhojmë kohën kot unë kam shkëputur marrëdhënien me ty. Nga ana tjetër Bashkimi pavarësisht të gjithave nuk ka ndryshuar. Nga kjo unë kam kuptuar se jam më e tërhequr ndaj tij dhe pëlqimi më i madh është Bashkimi jo ty./CNA.al

Lajmet e fundit nga