LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Opinionistja e “Përputhen” provokon Alvisën/ “Kur s'ke bërë gjë, pse je kaq e friksuar për atë video”

6 Nëntor 2021, 20:42, Lifestyle CNA
Opinionistja e “Përputhen” provokon Alvisën/ “Kur

Gjatë përballjes me Brunon, Alvisa i ka thënë nëse ai ka ndonjë video apo inçizim të saj me të cilën dëshiron ta provokojë apo t’i bëjë presion.

Bruno e ka mohuar po Alvisa ka vijuar me idenë e saj dhe dukej disi i e shqetësuar.

Në lidhje me këtë është pyetur nga opinionistja e sotme e ?Pëputhen? Mihrie Braha.

Ajo e ka pyetur: ?Nësë ti nuk ke asnjë shëetësim atëhere pse të shoh të frikësuar se ai ka një video për ty? Nuk e kuptoj.?

Ndërkohë Alvisa është përgjigjur: ?Jo nuk jam e frikësuar por ndihem si e prerë në besë.?/CNA.al

Lajmet e fundit nga