LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Bora Zemani rrëfen ndjesitë/ “Kur u puthëm me Donaldin menduam se ishim vetëm”

7 Nëntor 2021, 08:15, Lifestyle CNA
Bora Zemani rrëfen ndjesitë/ “Kur u puthëm me Donaldin

Puthja mes Bora Zemanit dhe Donald Veshajt ishte një nga momentet më të komentuara dhe të pëlqyera në Big Brother Vip.

Të gjithë u emocionuan nga ndjenjat dhe dashuria mes Donaldit dhe Borës, e cila u reflektua më së miri me anë të një puthje, të cilën e prisnin të gjithë. Ky moment është kujtuar edhe një herë gjatë mbrëmjes së kaluar, në Përputhen Prime, ku këngëtari Naim Abazi ka krahasuar momentin e tyre me një film.

Ndërkohë është shprehur: ?Më i lënë në një qosh puthen menjëherë?. Moderatorja më pas ka treguar për ndjesitë e atij momenti duke thënë se në ato momente kanë menduar se ishin vetëm.

?Mendonim se ishim vetëm atje prandaj?, ka thënë Bora.

Kujtojmë se gjatë spektaklit të mbrëmjes së premte, Donaldi ka bërë një gjest shumë të veçantë për Borën me rastin e tre vjetorit të lidhjes së tyre.

Ai hoqi varësen që mbante në qafë, e futi brenda një pako ëmbëlsirash dhe e hodhi përtej murit, duke kërkuar nga Arbana që dhurata të mbërrinte në destinacion, pra në duart e Borës.

Kjo e fundit, një ditë më parë tregoi që e kishte marrë dhuratën e Donaldit dhe iu ka uruar ndjekësve një fundjavë të ëmbël./ CNA.al

Lajmet e fundit nga