LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Semi tregon kë do donte të takonte brenda shtëpisë së Big Brother/ Njëri prej tyre Bojken

7 Nëntor 2021, 07:31, Lifestyle CNA
Semi tregon kë do donte të takonte brenda shtëpisë së

Këngëtarja Semi Jaupaj shpesh ka treguar për historinë e saj të dashurisë me Bojken Lakon.

Gjatë një loje me banorët ditën e djeshme, Semi ka treguar se kush janë dy personat që do të donte të takonte brenda shtëpisë së Big Brother.

Ajo u shpreh se do të dëshironte të shihte babain e saj dhe ish partnerin Bojken Lako.

Kujtojmë se pak javë më parë, Bojken Lako në një intervistë reagoi përsa i përket deklarateve të Semit brenda Big Brother.

?Për këtë temë, nuk dua të flas shumë, nuk e ndjek Big Brother dhe nuk do e ndjek, aq më tepër në këtë rast. E kam përkrahur hyrjen e saj si pjesë e mundesisë që të jep një shoë i tillë. Gjithçka që ajo ka thënë aty është okej. Semi thotë atë që do?, është shprehur Bojkeni./CNA.al

Lajmet e fundit nga