LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

I revoltuar dhe me ton të lartë/ Hyseni: Alvisa më ka tradhëtuar në mes të natës me tjetrin

6 Nëntor 2021, 21:56, Lifestyle CNA
I revoltuar dhe me ton të lartë/ Hyseni: Alvisa më ka

Vazhdon ?tenenovela? e Alvisës dhe Hysenit. Në një moment ai ka treguar se ka zbuluar që ndërkohë kur Alvisa ishte bashkuar me të, ajo ka kaluar natën në shtëpinë e Bashkimit.

Ai e ka zbuluar kur nisi të dyshonte rreth saj dhe një person i panjohur i kishte dërguar mesazh ku i tregonte se Alvisa ka qënë me Bashkimin në një shtëpi dhe ai e kishte vërtetuar.

Në një moment Bashkimi ka shpërthyer keq ndaj saj dhe me ton shumë të lartë është shprehur:

?Unë jam tradhëtuar në mënyrën më të keqe të mundshme. E kam dashur Alvisën. Kam bërë gjithçka për atë. I kam kërkuar të fejoheshin bashkë jepja edhe jetën për të por ajo më tradhëtoi. E them me zë të lartë më ka tradhëtuar me tjetrin në mes të natës. Shpresoj shumë që të mos i ndodhë dikujt tjetër kjo që më ka ndodhur mua?./CNA.al

 

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

Lajmet e fundit nga