LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E surprizoi me dhurata dhe sjellje romantike/ Ish konkurrenti i Përputhen zbulon raportet me Adën

7 Nëntor 2021, 13:15, Lifestyle CNA
E surprizoi me dhurata dhe sjellje romantike/ Ish konkurrenti i Përputhen

Bajo ishte një nga konkurrentët që i befasoi të gjithë me sjelljet e tij ndaj Adës. Ai e surprizoi me dhurata shumë romantike, duke i dhuruar një arush gjigant dhe një darkë romantike të shtruar me qirinj dhe petale trëndafila ku vetë u vendos nën shërbimin e saj.

Por gjithçka u thye mes tyre kur Ada vendosi të falte Edin. Ai vërshoi me fjalë negative drejt saj.

Së fundi, në një bisedë me ndjekësit, Bajo ka treguar për raportet me Adën. Ai shkruan se me të nuk flet momnetalisht por ka patur raporte të mira dhe pranon se është nxituar ./CNA.al

Lajmet e fundit nga